Vücut Geliştirme Hareketleri – Android

Android için Düzenli ve Pratik Kas Hareketleri Uygulaması

Vücut Geliştirme Hareketleri uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza indirerek hem düzenli hem de bilinçli bir şekilde kas geliştirme hareketleri yapabileceksiniz. Yaptığınız her hareketinin birer açıklamasının olduğu bu uygulama da sizlerin vücut gelişimine oldukça değer veriyor.

Uygulama da Vücut Geliştirme, Foto Galeri, Beslenme, Takvim ve Tavsiye Al adı altında 5 adet kategori bulunmaktadır. Kas çeşitlerini tek tek alarak hangi kasın nasıl gelişmesi gerektiği üzerine tavsiyeler verilmiştir. Göğüs kası, omuz kası, ön kol ve arka kol kası ve bacak kası gibi bütün kasların gelişmesi üzerine sağlıklı bilgilerin bulunduğu uygulama aynı zaman da beslenmenize de dikkat çekiyor.

Fotoğrafları anlatımlarla da kas hareketlerinin nasıl yapılacağını gösteren uygulama spor salonu rehberliği yapmaktadır.

Vücut Geliştirme Hareketleri uygulamasının en iyi özelliği ise, çoğu uygulamada yer almayan ‘tavsiye al” bölümü olarak gözlere çarpıyor. Bu bölüme boy ve kilo bilgilerinizi girerek nasıl çalışmanız gerektiğine dair ipuçları alıyorsunuz. Vücut geliştirme takvimi sayesinde günlük çalışmalarınızı takvime kaydedebilir ve gelişiminizi düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz.

“Vücut Geliştirme Hareketleri” Ekran Görüntüleri:

 Vücut Geliştirme Hareketleri   Android  Vücut Geliştirme Hareketleri   Android  Vücut Geliştirme Hareketleri   Android

Benzer Program ve Uygulamalar

Nasıl Buldular?: android vücut geliştirme programı indir, kas yapma hareketini gösteren uygulama, android vücut geliştirme, kas yapma takvimi indir, vücut geliştirme programı android

Vücut Geliştirme Hareketleri – Android” İçin Bir Cevap

Vücut Geliştirme Hareketleri – Android İçin Yorum Yap


− dört = 3